Misyon&Vizyonumuz

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt

Firmamızın ana hedefi tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, yüzey işler uygulaması hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple gerçekleştirmektedir. İnanıyoruz ki bu tarz bir çalışma, müşterilerimizin muhtelif sistemler konusunda destek alması, mevcut üretim tesislerini yeni ve güncel uygulamalarla geliştirmesi dolayısıyla da ürün kalitesi, işlevsellik ve maliyet konularında iyileştirmeyle sonuçlandırmaktadır.

Kuruluşumuzun ilk gününden beri pek çok endüstriyel uygulamada çeşitli problemlerle karşılaşmış ve bunları başarıyla çözmüştür. Anahtar teslimindeki geniş tecrübemiz sistem dizayn aşamasından montajına kadar, büyük özen ve anlayış içerisinde geçen süreçteki sorumluluğumuzda bize yüksek düzeyde başarı sağlamaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektörde lider konumda olması müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenirlilik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber gelişmektedir.

DOĞANOĞLU ENDÜSTRİ tüm yatırımlarını kendi kaynaklarıyla gerçekleştirebilen güçlü bir firmadır. Üretim tesisimizin uygun olarak donatılmış, üretim teknolojisinin devamlı geliştirilmiş olması; ürün kalitemizin de garantisi olmaktadır. Bu yüksek üretkenlik müşterilerimize en uygun performans / maliyet oranlarını sağlamaktadır. 

Bugün şirketimiz aile şirketi kavramını tamamen ortadan kaldırarak DOĞANOĞLU ENDÜSTRİ adı altında gerek yönetim kurulu, gerek personel ve idari yönetimdeki güçlü kadro ile hedeflerine bir adım daha yaklaşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşamaktadır.

X